Bli med og øv på personvern i praksis!
Vi har samarbeidet med Digital Norway og EYD om å utvikle en øvelse for personvern i praksis og et eget kursmateriell som er gratis og tilgjengelig for alle.
Vi har samarbeidet med Digital Norway og EYD om å utvikle en øvelse for personvern i praksis og et eget kursmateriell som er gratis og tilgjengelig for alle.
Det har aldri vært viktigere å ivareta personvernet i virksomheter og vi ser et behov for økt kompetanse i mange virksomheter. Ved å delta på øvelsen kan du være med å øve på praktiske problemstillinger og få grunnleggende kunnskap som er viktig i enhver virksomhet.
De fysiske øvelsene finner sted i Trondheim, Bergen og Oslo i juni. Øvelsen passer for alle som ønsker å ta i bruk ny teknologi og digitale løsninger på en ansvarlig måte i sin virksomhet.
Du finner mer informasjon om opplegget og påmelding på nettsidene til Digital Norway.
Vi har også bidratt til å lage et kort og digitalt innføringskurs om personvern. Kurset gir deg en enkel innføring i hva personvern og personvernforordningen (GDPR) betyr for både virksomheter og deg som enkeltperson. Kurset tar ca. 20 minutter og er gratis og tilgjengelig for alle (digitalnorway.com).